Ubytovanie

Celková kapacita zariadenia je 55 lôžok v desiatich izbách a jednom dvojizbovom apartmáne. Na požiadanie vieme pripraviť na niektoré izby aj prístelky vo veľkosti štandardného lôžka.

Okrem ubytovania v dome ponúkame aj ubytovanie na záhrade – stanovanie, kempovanie. Príslušenstvo (kuchynka, WC, sprchy, elektrina) je k dispozícii.

Dvojizbový apartmán

Apartmán pozostáva z dennej miestnosti, dvoch spální a kúpeľne s toaletou. V dennej miestnosti sa nachádza kuchynský kút vrátane riadu, sporáka, mikrovlnnej rúry, varnej kanvice a jedálenského stola. Ďalej je tu k dispozícii satelitná televízia, chladnička s mrazničkou a pohovka, ktorá môže navyše poslúžiť ako prístelka.

Jedna zo spální disponuje manželskou posteľou a v druhej sú dve oddelené lôžka.

Kúpeľňa obsahuje sprchovací kút, WC a práčku.

Apartmán má podlahové kúrenie a vlastný ohrev teplej vody.

Izby s vlastnou kúpeľňou

Izby s vlastnou kúpeľňou a toaletou máme štyri. Jedna je trojmiestna, dve sú štvormiestne a najväčšia je osemmiestna. Každá izba obsahuje postele, stolík, šatníkovú skriňu a vešiak.

Najväčšia izba má navyše aj predsieň, v ktorej sa nachádza satelitná televízia, chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica.

V niektorých izbách môžeme na požiadanie pripraviť aj prístelku.

Izby s kúpeľnou na chodbe

Izby s kúpeľňou na chodbe sú určené pre tých, ktorí hľadajú lacnejšiu verziu ubytovania. K dispozícii ich máme celkovo šesť. Majú rôznu kapacitu: dve sú trojmiestne, dve šesťmiestne, jedna štvormiestna a najväčšia má desať postelí.

Podľa okolností môžeme do niektorých izieb pridať aj prístelky.

Hostia ubytovaní v týchto izbách môžu využiť toalety a sprchy na chodbách.

Zdieľané ubytovanie

V podkroví pod strechou ponúkame niekoľko miest zdieľaného ubytovania na matracoch. Je možné ubytovať sa s vlastným spacákom alebo môžeme poskytnúť naše posteľné prádlo.

Hostia ubytovaní v týchto izbách môžu využiť toalety a sprchy na chodbách.

Návrat hore