Ďalšie služby

Okrem ubytovania ponúkame parkovanie v našom areáli, spoločenskú miestnosť, kuchynku a jedáleň. Pre bližšie informácie a požiadavky nás kontaktujte. Radi vám vyjdeme v ústrety a v rámci našich možností sa prispôsobíme vašim predstavám.

Parkovanie

Parkovisko - Skautský dom

Časť nášho areálu je vyhradená na parkovisko áut. Prednostne je určené pre našich hostí, ktorí majú zároveň zľavu z parkovacieho poplatku. Využiť ho však môžu aj iní návštevníci Banskej Štiavnice. V takom prípade je nutné nás kontaktovať a zaplatiť parkovací poplatok.

Spoločenská miestnosť

Konferenčná miestnosť - Skautský dom

Spoločenská miestnosť o rozmeroch 12 x 6 metrov ponúka rôzne využitie. Poslúžiť môže ako herňa, konferenčná miestnosť alebo prednášková sieň.

K dispozícii je ping-pongový stôl, stolný futbal, hračky pre deti, ale aj konferenčné stoličky, flipčart, videoprojektor. Tiež máme tzv. pivné sety – jednoduché stoly s lavicami.

Miestnosť je možné rezervovať za príslušný poplatok.

Kuchynka a jedáleň

Kuchynka pre hostí - Skautský dom

Pre našich hostí máme k dispozícii plne vybavenú kuchynku, v ktorej si môžu vlastnoručne pripraviť jedlo. Pre individuálnych hostí je použitie zahrnuté v cene, pre skupiny je cena za používanie kuchynky stanovená dohodou podľa okolností.

Taktiež máme k dispozícii jedáleň, ktorú môžu hostia využiť počas celého dňa na stravovanie.

Stravovanie

Jedáleň - Skautský dom

V prípade záujmu ponúkame skupinám od 10 osôb raňajky formou švédskych stolov.

Obedy a večere je možné si objednať v našej partnerskej reštaurácii Monarchia. Nachádza sa v tesnej blízkosti Skautského domu. Kontakt na vedúcu reštaurácie je monarchia@blackm.sk.

Návrat hore