Flash

Služby

Stravovanie
Hostel Skautský dom ponúka raňajky pre skupiny od 10 osôb formou švédskych stolov. Pre skupiny od 10 osôb vieme tiež pripraviť studené obedové balíčky. Spoplatnené sú podľa aktuálneho cenníka. Podľa dohody vieme zabezpečiť aj catering pre skupiny, či už ide o grilovačky, občerstvenie počas seminárov, pohostenia pre oslavy a iné podujatia.

V hosteli môžu hostia využiť kuchyňu vybavenú na samostatnú prípravu studených i teplých jedál (chladnička, mikrovlnka, sporák, rýchlovarná kanvica, hrnce, riady a pod.). Na prízemí sa nachádza aj jedáleň a v priaznivom počasí je možné stravovanie aj priamo na záhrade.

Semináre
Na Skautskom dome sa nachádza spoločenská miestnosť s kapacitou 70 osôb. Pre menšie workshopy je možné využiť jedáleň s kapacitou cca 25 osôb a salónik pre 15 osôb. Požičiame premietacie plátno, dataprojektor a flipchart podľa dohody.

Voľný čas
Výnimočnosť skautského domu umocňuje veľká záhrada priamo pod hradbami Starého zámku. Na záhrade je ohnisko s možnosťou opekania, či grilovania, prístrešok a preliezačka so šmykľavkou.